Romantická dovolená u moře pro páry

Léto je opět tady a vy byste si chtěli dopřát romantickou dovolenou s vaším partnerem? Právě nyní máte ideální dobu pro rezervaci vaší dovolené, kterou můžete provést jednoduše a rychle online prostřednictvím internetu. Cestovní kanceláře nabízejí tisíce zajímavých zájezdů do celého světa a mezi nimi také zájezdy ideální pro páry. Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů, mezi nimiž naleznete také oblíbené last minute zájezdy a dopřejte si krásnou dovolenou u moře!

Vynikajícím pomocníkem při výběru dovolené jsou webové stránky www.newtravel.cz, na nichž naleznete přehledně seřazeny zájezdy od desítek prověřených cestovních kanceláří, včetně podrobného popisu jednotlivých hotelů s fotografiemi a informacemi o aktuálně probíhajících slevách a akcích, které můžete při rezervaci své dovolené uplatnit. Pokud si nejste jisti, že hotel, který jste si zvolili, bude zcela vyhovovat vašim požadavkům, neváhejte kontaktovat zákaznickou linku New Travel.cz, velmi rádi vám s výběrem poradí.

Romantické Středomoří

Oblast kolem Středozemního moře je oblíbeným místem pro dovolenou Evropanů. Svůj podíl na tom má zejména vynikající dostupnost – jižní Evropu můžete pohodlně navštívit i vlastním vozem, ale také nádherná krajina, jejíž kouzlo dokresluje typická architektura a olivové háje. Jižní Evropa nabízí nespočet krásných míst, na nichž můžete prožít romantickou dovolenou. Například Itálii a romantické Benátky, Francie a Paříž či Azurové pobřeží, Španělsko a Kanárské ostrovy, Řecko a jeho ostrovy či Chorvatsko. Chcete-li si na své dovolené s partnerem užívat pouze jeden druhého, doporučovali bychom vám hotely určené pouze pro dospělé, v nichž vás nebude rušit křik dětí na pláži či pláč v nočních hodinách. Tyto hotely navíc nabízejí vynikající zázemí v podobě barů, restaurací a také tanečních klubů, v nichž se můžete bavit až do časných ranních hodin.

Exotická dovolená

Pokud vás láká mnohem nevšednější dovolená a chcete si dopřát něco opravdu exkluzivního, pak se vydejte se svou drahou polovičkou za krásami exotických zemí. Místem jako stvořeným pro romantickou dovolenou jsou Maledivy. Bělostné pláže, azurové moře, chýše na pláži a vysoké palmy vytvářejí doslova ráj na zemi, který si na první pohled zamilujete. Díky své jedinečnosti a romantickému prostředí jsou Maledivy oblíbeným místem pro svatby a líbánky. Romantickou dovolenou si můžete dopřát také v Indonésii, Thajsku, Dominikánské republice, ale také třeba na Kubě. Nabídka je opravdu široká, stačí si pouze vybrat.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.