Kapverdské ostrovy, levná exotika

Léto je nejoblíbenějším z ročních období – spousta slunce, příjemné teploty, skvělé podmínky pro koupání a outdoorové sporty, stejně jako pro zajímavé výlety. Kdo by ho nemiloval. V rovníkových oblastech si můžete užívat léto po celý rok. Není tedy divu, že jsou tyto oblasti hojně vyhledávány, a to zejména v době, kdy je jinde chladno, tj. v období zimy a jara. Také Češi objevují kouzlo exotických zemí a stále častěji se vydávají na dovolenou do tropického pásma.

Mezi nejzajímavější exotické destinace patří bezesporu země Karibiku, jako je Dominikánská republika, Kuba, Mexiko, Isla Margarita či Jamajka, ale také jihovýchodní Asie a Thajské království, Srí Lanka, Bali a Seychely. Všechny tyto země nabízejí tropické klima s vysokými teplotami po celý rok a také moderně vybavená turistická letoviska, v nichž bude bohatě postaráno o vaše pohodlí.

Kapverdské ostrovy, exotika za skvělou cenu

Exotická dovolená, průzračné moře, bílé pláže táhnoucí se na nekonečně dlouhém pobřeží, mořský vánek pohrávající si s korunami vysokých kokosových palem a žár slunce – kdo by si nepřál takovou dovolenou prožít. Ovšem exotická dovolená je mnohdy poměrně drahou záležitostí a většina lidí tedy zůstává pouze u snění o bílých plážích a exotických ostrovech. I zde ale existují možnosti, jak si dopřát spokojenou exotickou dovolenou a přitom neutratit za dovolenou extrémně vysoké částky.

Pokud i vy toužíte poznávat krásy exotických míst, ale nechcete utratit za svou dovolenou desítky tisíc, vydejte se na Kapverdské ostrovy! Kapverdské ostrovy jsou totiž cenově velmi dostupné, ale zároveň nabízejí krásná letoviska s celoročně krásným klimatem. Nacházejí se u západního pobřeží severní Afriky a letecky se na ně dopravíte z Prahy 6,5 hodiny, což je oproti jiným exotickým destinacím podstatně méně. Hledáte-li tedy kvalitní exotickou dovolenou za přijatelnou cenu, zájezdy na Kapverdské ostrovy jsou velmi dobrou volbou!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.