Zdravé sezení je základ úspěšné práce v kanceláři

Trávíte mnoho času sezením v kanceláři? Nebo pracujete z domova, ale tato práce vyžaduje několika hodinové sezení za počítačem? Jestliže máte sedavé zaměstnání, tak jste velmi vážně ohroženi jednou věcí, a to bolestmi zad. Dlouhodobé sezení totiž pro naše tělo není zdravé. Abychom mohli sedět dlouhodobě ve správné poloze, potřebujeme k tomu náležitou oporu. Tu získáme jedině díky správné kancelářské židli. Jestliže Vás však již bolesti zad trápí, v tom případě byste měli vážně uvažovat o pořízení zdravotní kancelářské židle a křesla.

Nemáte-li čas na posilování, posilujte v práci

Ačkoliv může být tento nadpis poněkud zavádějící, je naprosto pravdivý. Při sezení naše svaly ochabují a díky tomu nejsme schopni příliš dlouho udržet naše tělo při správné poloze. Zdravotní kancelářské židle a křesla mají ale tu výhodu, že když na nich sedíte, tak zároveň posilujete svaly zad, pánevního dna a břicha. Tím dochází ke zpevňování této oblasti a tím lepšímu udržení těla ve správné poloze. Jejich sedák je totiž tvořen buď nestabilní plošinou, nebo polovinou míče (tzv. Half Ball). Díky tomu musíme udržovat rovnováhu a posilujeme, aniž by nás to nějak zatěžovalo. Jde o pohyb naprosto přirozený, a proto se nemusíme bát, že by nás to nějak rušilo při práci.

Jestliže chcete udělat něco pro své zdraví, potom byste rozhodně nad pořízením zdravotního kancelářského křesla měli uvažovat. Možná máte ale dojem, že to musí být velmi drahé a nemůžete si to dovolit. Proto Vám přinášíme širokou nabídku kancelářských křesel a židlí za skutečně skvělé ceny. Kromě toho Vám přinášíme ještě další výhody. Jsou to především:

  • Doprava zdarma
  • Záruka 7 let
  • Velmi rychlé dodání

Neváhejte nakupovat zdravotní kancelářské židle a křesla a dopřejte si zdravé sezení a úlevu od bolesti.